Karolina Pilarczyk

Mistrzyni Europy w driftingu

Pierwsza w Polsce kobieta, która została profesjonalnym kierowcą driftingowym. Podwójna Mistrzyni Europy w lidze kobiet. Jedna z najbardziej liczących się zawodniczek w Europie. Jako jedyna europejka startuje w najbardziej prestiżowej – amerykańskiej lidze driftingowej Formula Drift.
W swoim parku maszyn posiada obecnie 3 profesjonalne auta przystosowane do zawodów: driftingowych, wyścigów oraz off-roadu Kolor fuksji oraz charakterystyczne logo Karoliny znają fani motosportu na całym świecie.
Prowadzi 2 programy telewizyjne o tematyce motoryzacyjnej na platformie IPLA TV: Mistrzowie motosportu, Drift My Ride. Zagrała w filmie „Diablo. Wyścig o wszystko” w którym można podziwiać jej umiejętności kaskaderskiej jazdy. Wzięła także udział w pierwszej edycji reality-show motoryzacyjnego Hyperdrive, dostępnego na ogólnoświatowej platformie telewizyjnej Netflix.
Karolina to przykład osoby, która bez wsparcia i rodzinnych tradycji, nie posiadająca wiedzy motoryzacyjnej oraz środków finansowych – z miłości do driftingu, rzuciła dobrze zapowiadającą się karierę w branży IT na rzecz realizowania swojej pasji. Uznawana na początku przez wszystkich za szaloną, nie brana na poważnie przez wielu kierowców motorspostowych, udowodniła, że hermetycznie zamknięty świat sportów samochodowych padł na kolana przed piękną i zdeterminowaną kobietą. Karolina na przekór logice, zasadom i zwyczajom, brawurowo udowadnia, że kobieta to, parafrazując słowa piosenki Eugeniusza Bodo: „słaba płeć a jednak najsilniejsza”