Program

Pierwszy dzień wydarzenia dedykowany jest odpowiedzi biznesu na wyzwania zrównoważonego rozwoju oraz dyskusji o sukcesie kobiet w różnych dziedzinach.

10:00 rozpoczęcie konferencji

Marszałek - Olgierd Geblewicz
Moderator – Bartek Jędrzejak

10:15 kosmiczna rewolucja

W 100 lecie urodzin Stanisława Lema przyjrzymy się naszej kosmicznej rzeczywistości i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jak bardzo odległa (a może wcale nie) jest ona od futurystycznych wizji pisarza. Karol Wójcicki, popularyzator astronomii i autor bloga
„Z głową w gwiazdach” opowie o kosmicznej rewolucji, której obecne pokolenie jest teraz świadkiem. To, co dzieje się teraz na stanowiskach startowych i w halach montażowych, stanowi początek nowej ery kosmicznej.

Gość specjalny Karol Wójcicki

11:00 panel dyskusyjny - jak być ECO i zarobić?

Czy zastosowanie eko - rozwiązań to tylko dodatkowy koszt dla firmy? W ramach dyskusji dowiemy się jak niewielkie zmiany sprawiają, że firma może działać prężnie i przynosić zyski dzięki reorientacji części działalności na rozwiązywanie problemów społecznych i środowiskowych. Na świecie nastąpił zwrot w kierunku stosowania rozwiązań przyjaznych środowisku, wymuszony przez wyczerpujące się zasoby naturalne. Dziś, obok zawsze cennych kompetencji, takich jak innowacyjność, krytyczne i twórcze myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów, liczy się również nastawienie na dobro planety i troska o przyszłość kolejnych pokoleń.

Paneliści:

  1. Agata Kurek - właścicielka KOKOworld
  2. Aleksandra Klonowska-Szałek - współzałożycielka portalu Slowhop.com
  3. Dariusz Sobiech - Sales Manager firma EcoBins Sp. z o.o.
  4. Tomasz Chabelski - Evergreen Solutions Sp. z o.o., Wiceprezes
12:00 przerwa

Czas na kawę lub herbatę

12:05 panel dyskusyjny - sukces na obcasach

Sukces dla każdego z nas oznacza coś innego. Czym jest sukces dla naszych panelistek? Jaka była ich droga do osiągnięcia wyznaczonego celu? Czy działania, które podjęły wymagały odwagi, wytrwałości, zaangażowania i jak dużych wyrzeczeń? Uczestniczki panelu przedstawią swój przepis na sukces, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem i z pewnością staną się inspiracją dla kolejnych kobiecych przedsięwzięć.

Paneliści:

  1. Małgorzata Nagat - właścicielka Candy Gold by Małgo
  2. Małgorzata Ceniak-Chuchro – właścicielka agencji Pastelowy Ślub
  3. Karolina Pilarczyk – mistrzyni Europy w Drifcie
  4. Patrycja Kuba - trener zmiany i biznesu, Learning&Development Expert w firmie 11bit studios
13:05 zakończenie pierwszego dnia konferencji

Warsztaty odbywają się 26 października. Warsztaty są dla zamkniętej grupy użytkowników – wyłącznie po zarejestrowaniu się. Po rejestracji będzie przesłany link do platformy, na której odbywać się będą warsztaty. Zapraszamy do udziału.

Drugi dzień wydarzenia dedykowany jest dyskusji na temat nowych technologii oraz debacie na temat work-life balance.